Kontakt oss

Kontor: tlf: 61 27 01 20
 

Skoletider:
Mandag: 08.30-13.30
Tirsdag: 08.30-14.15
Onsdag: 08.30-14.15
Torsdag: 08.30-13.30
Fredag: 08.30-13.05

SFO: 07.15-16.30
tlf: 61 27 01 26
SFO-leder: Thale Baglo

Kontaktlærere

1. TRINN:

2.TRINN:

3.TRINN:

4. TRINN:

5.TRINN:

6.TRINN:

7.TRINN:

 

Foreldrekontakter og FAU

SKOLEÅRET 2017/2018

LEDER: Brede Dokken

 

1 TRINN:

FAU: Elisabeth Johannessen, dalbyelisabeth@hotmail.com , tlf: 41761143

Vara: Thea Wottestad, twottestad@gmail.com , 97633237

Klassekontakt: Kristine Natvig, kristine.natvig@gmail.com, tlf: 93090112

Kristine Giskeødegård Moen, kristinegiskemoen@gmail.com, tlf: 98404016

 

2 TRINN:

FAU: Elin K. Stjer, elinkjolgard@yahoo.no, tlf: 47260881

Vara: Nina Adele Sveen, tlf: 93600882

Klassekontakt: Nils Madsen, nielsam@kandidatforum.net​ , tlf: 94858864

Ingrid Alrek, i-alrek@online.no , tlf: 95204779

 

3 TRINN:

FAU: Siri Reiersen Eriksen, sikeriksen@hotmail.com, tlf: 95015580

Vara: Maya Stubbings Tomter: ,tlf:48263867

Klassekontakter: Lise Westin Mogstad, lise_mogstad@hotmail.no, tlf:41106430

Edel Mo, edel.mo@lillehammer.kommune.no ,tlf::91764993

 

 

4 TRINN:

FAU: Hege Smidesang, hege_gjerstad@hotmail.com  ragnvald@vingrombygg.no, tlf: 98443695

Vara: Kristin Guldvik, guldvik@bbnett.no, tlf: 92492962 

Klassekontakter: Maybritt Haug, maybritthaug@hotmail.com , tlf: 90588854

Line Winje, linewinje@outlook.com, tlf: 92627203 

 

 

5 TRINN:

FAU: Jan Erik Haslum janhaslum@gmail.com ,tlf : 45808044

Vara FAU og klassekontakt: Magne Bentdal, Magne.bentdal@nokas.com , tlf: 97746634

Klassekontakt: Frank Ottesen, Frank_ottesen@hotmail.com, tlf: 95879965

 

 

6 TRINN:

FAU: Edvard Børresen, sanedmar@hotmail.com tlf: 93806195

Vara: Berit Larsen, Berit.Indbjor.Larsen@oyer.kommune.no, tlf: 93085847

Klassekontakter: Thomas Løkting, thomas.lokting@norsk-tipping.no, tlf: 90534486

Ann Cathrin Aarseth Madsen,aarsethmadsen@gmail.com ,tlf: 97760592

Heidi Marie Kragerud, heidi.kragerud@gmail.com, tlf: 99512671

 

7 TRINN:

FAU: Brede Dokken, brede.dokken@nortura.no , tlf. 90949702

FAU vara: Ellen traaseth, e.traaseth@gmail.com / ellen@lipro.no , tlf: 90960852

Klassekontakter: Siri Reiersen Eriksen, sikeriksen@hotmail.com ,tlf: 95015580

Andreas Zervas, az@alltidbemanning.no , tlf: 92454202

Rigmor Einstad Rikje, rigmor.rikje@hotmail.com , tlf: 91355439

Mobilskole

MobilskoleMeldingsboka på mobilen

Vingar skole blir Mobilskole

Vi ønsker stadig å forbedre kommunikasjonen mellom skolen og hjemmet. Nå innfører vi for alle klasser bruk av SMS for å kunne kommunisere raskere og mer effektivt. Ordningen erstatter ikke annen kommunikasjon og e-post, men er et godt alternativ for hastemeldinger.

  • Send melding når barnet ditt er sykt
  • Motta viktige påminnelser og endringer fra skolen
  • Skolen sender varsling-sms ved uforutsette hendelser

Send SMS til kontaktlærer
Send SMS til 03686, og start meldingen med VINGAR KLASSE, f.eks. VINGAR 3

Foresatte har nå muligheten til å rapportere direkte om fravær av sitt barn til læreren. Dette foregår på følgende måte:

For å melde fra om sykt barn, sender foresatte en SMS med teksten VINGAR KLASSE [tekst] til 03686.

F.eks. Hvis du har en elev i 3, sender du SMS for eksempel slik: «VINGAR 3 Per er syk i dag. Hilsen Lise.» til 03686.

Motta viktige beskjeder på SMS
Sendte SMS blir loggført med dato, tid, telefonnummer og innhold. Vi har på den måten full oversikt over all kommunikasjon som er tilsendt skolen via mobil og kan raskt og enkelt sjekke om meldingen fra hjem til skolen er ekte. Det er kun skolen som har tilgang på denne informasjonen og vil ikke deles med utenforstående, etter gjeldende regler fra Datatilsynet.
Dette er et gratis tilbud fra skolen. Vi oppfordrer alle foresatte til å bruke Mobilskole, da det vil skape en direkte kommunikasjon mellom hjem og skole. Mobilskole er tatt opp og vedtatt i FAU.
Ingen ekstrakostnad
Du kan lese mer om mobilskole på: http://www.mobilskole.no/
Det er viktig at alle foresatte sjekker at mobilnumrene på klasselistene i informasjonsheftet er riktig. Send svarslipp tilbake til skolen ved eventuelle endringer innen 31.august..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Svarslipp

Elevens navn:                 

Navn mor:                                                           nytt mobilnummer:

Navn far:                                                             nytt mobilnummer:

Om skolen

Logo U.dir nullmobbing